Jak zaznamenat obrazovku na iOS 11 [No Jailbreak]

V prvních letech iPhone to nebylo možnézaznamenat vysílání obrazovky. V té době to bylo technologické omezení. Společnost Apple vždy měla funkci snímání obrazovky, ale nejdéle se vyhýbala funkci vysílání obrazovky. Společnost poněkud vystoupila pro uživatele počítačů Mac. Pokud vlastníte Mac, můžete k nahrávání obrazovky iPhonu nebo iPadu použít QuickTime. Některé aplikace, jako je vám umožňují zaznamenat obrazovku, ale nejsou vždy spolehlivé. Jiné aplikace se specializují na nahrávání jedné konkrétní aplikace, jako je váš prohlížeč. S iOS 11 se to však změní. Nyní můžete nahrávat obrazovku na iOS 11. Nepotřebujete Mac a nemusíte zařízení útočit. Apple přidal nativní funkci, která vám umožní nahrávat obrazovku na iOS 11. Funguje to bezchybně, i když je to trochu těžké najít.

Přidání záznamu obrazovky do ovládacího centra

Chcete-li zaznamenat obrazovku na iOS 11, musítenejprve se dostat k této funkci. Funkce screencast funguje přes Control Center. Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do Řídicího centra. Klepnutím na Přizpůsobit ovládací prvky přizpůsobte Řídicí centrum. Zde vyhledejte ovládací prvek Záznam obrazovky a přidejte jej.

Zaznamenejte si obrazovku na iOS 11

Nyní jste připraveni zaznamenat obrazovku. V současné době funkce zaznamenává pouze v režimu na výšku. Nahrávání můžete spustit z domovské obrazovky nebo z aplikace. K ovládacímu centru je přístup z kteréhokoli místa.

Přejetím nahoru otevřete Ovládací centrum a klepněte na tlačítko záznamu. Vaše vysílání obrazovky začne nahrávat. Bude zaznamenáno vše, co se děje na obrazovce od snímků obrazovky po upozornění.

Po dokončení nahrávání obrazovky přejetím prstem nahoru otevřete Ovládací centrum a dalším klepnutím na tlačítko nahrávání ukončíte nahrávání.

Během nahrávání uvidíte nahoře modrý pruh. Tento modrý pruh nebude součástí konečné nahrávky. Klepnutím na modrý pruh nahoře zastavíte nahrávání.

Přidat hlas

Druhá beta verze systému iOS 11 odhalila pěkný vzhledfunkce Voice over. Chcete-li přidat hlas, přejeďte prstem nahoru a otevřete Control Center a dlouhým stisknutím tlačítka na obrazovce záznamu. Objeví se nová obrazovka. Zde povolte svůj mikrofon a začněte nahrávat. Vše, co řeknete, bude zachyceno mikrofonem vašeho zařízení a zaznamenáno pomocí vysílání obrazovky.

iOS uloží všechny nahrávky do aplikace Fotografie jakoSoubor MP4. Můžete jej přehrát v aplikaci Fotografie nebo zkopírovat na plochu Mac nebo Windows a přehrát. Formát MP4 je téměř všeobecně podporován ve všem, takže nebude problém jej zobrazit kdekoli.

Neexistují žádná nastavení, která vám umožní ovládatkvalita vysílání obrazovky, ale výchozí kvalita je docela dobrá. Při nahrávání aplikací, které běží pouze v režimu na šířku, buďte opatrní. Zkusili jsme zaznamenat dvě aplikace, které běží výhradně v režimu na šířku; Keynote a hra s názvem King of Thieves. Keynote zaznamenal dobře, i když bylo video stále v režimu na výšku. Nahrávka krále zlodějů byla nepořádek.

Systém iOS 11 je aktuálně ve verzi beta. Stabilní verze dorazí v září / říjnu 2017.