Nejlepší Rozpočet Android Telefony 2021

Správa financí přes telefon: 5 aplikací, které vám nesmí chybět

Spendee

Titul pochází od českých vývojářů, díky čemuž je také v české lokalizaci. Primárně slouží k zapisování si svých příjmů a výdajů, které můžete přidávat do různých kategorií. Ty lze libovolně editovat přesně podle svých potřeb. Aplikace však boduje nejen přehledným rozhraním a množstvím statistik, ale také přidanými funkcemi.

Jedná se např. o archivaci účtenek, které vám stačí vyfotit a přiřadit je k položce. Nechybí ani možnost mít aktivních více peněženek, protože titul lze propojit nejen s vaším bankovním účtem, ze kterého se do aplikace automaticky propisují transakce, ale i PayPal nebo kryptopeněženkou Coinbase. K tomu jsou přítomny i rozpočty, sdílené peněženky, nebo práce s více měnami.

Android / hodnocení 2,9

iOS / hodnocení 4,6

Web služby:

Vhodné pro tablety: Ne

Nákupy v aplikaci: Ano (prémiové funkce)

Cena: Zdarma

Wallet

I Wallet je původem od tuzemských vývojářů, který se snaží flexibilně plánovat a sledovat vaše výdaje. Snadno si v něm vytvoříte rozpočty a finanční přehledy, se kterými budete mít přehled nad důležitými finančními rozhodnutími. To navíc klidně 10 let dopředu.

Nabízí propojení s více jak čtyřmi tisíci světovými bankami, kdy tak nemusíte pohyby na svých účtech přidávat do aplikace ručně. Vše se zde navíc pomocí umělé inteligence třídí do kategorií a promítá se do vašich stanovených rozpočtů. K tomu jsou přítomny podrobné reporty a přehledy, nechybí také jejich sdílení např. v rámci rodiny, kolegů atd.

Android / hodnocení 4,7

iOS / hodnocení 4,5

Web služby:

Vhodné pro tablety: Ne

Nákupy v aplikaci: Ano (prémiové funkce)

Cena: Zdarma

Finkulačka

Finkulačka je od toho, pokud si chcete spočítat, jaký získáte výnos z investovaných peněz, nebo kolik vás bude přesně stát úvěr či hypotéka. Jedná se tak o užitečný nástroj, který umí jednoduše počítat se všemi běžnými typy investic a půjček. Navíc nabízí poměrně originální rozhraní.

To se totiž nedělí do záložek, jak je to běžné, ale z úvodní obrazovky se přesunete buď vzhůru pro výpočet výnosu z investic, nebo dolů pro výpočet nákladů na půjčku. V obou případech se pak lze přepínat mezi anuitním nebo balonovým výnosem či splácením. Pak už jen postačí zadat jednotlivé hodnoty a hned se vám zobrazí výsledek.

Android / bez hodnocení

iOS / hodnocení 5,0

Web služby:

Vhodné pro tablety: Ne

Nákupy v aplikaci: Ne

Cena: Zdarma

Patron GO

Smysl aplikace je takový, že když ji povolíte přístup ke svému bankovnímu účtu, tak v něm za pomoci speciálního algoritmu identifikuje předražené platby. Ty poměrně vtipně označí jako viry, čímž se snaží hlídat vaše „finanční zdraví“. Do účtu samozřejmě nahlíží pasivně, takže s ním nemá oprávnění jakkoli manipulovat. Na veškeré procesy v aplikaci ostatně dohlíží Česká národní banka.

Budete-li pak chtít prohnat zjištěnou „infekci“ antivirem, u jednoduchých záležitostí vám k tomu bude stačit pár kliknutí. U těch složitějších (typicky pojištění) pak budete propojeni s danými specialisty. Patron vás však do ničeho nenutí, na druhou stranu garantuje, že při následném řešení budete vždy platit méně za stejnou službu nebo stejně za podstatně lepší službu. K dispozici je i aplikace Patron GO: B2B marketplace (Android / iOS) pro specialisty.

Android / hodnocení 3,7

iOS / hodnocení 4,3

Web služby:

Vhodné pro tablety: Ne

Nákupy v aplikaci: Ne

Cena: Zdarma

Fidoo

Zapomeňte na zbytečné papírování a ušetřete si práci, dnešní digitální doba tomu přece přeje. S titulem Fidoo budete mít firemní transakce pod svou 100% kontrolou. Snadno vyřešíte cesťáky, vyúčtování různých výdajů i firemní karty. To dokonce na pár kliků. Každý zaměstnanec nebo tým může mít svou vlastní kartu, kterou vy můžete v případě potřeby zamknout, zablokovat nebo jí upravit patřičné limity.

Díky podpoře skenu účtenek je pak budete mít v digitální podobě, přesun firemních peněz schválíte kdykoli a odkudkoli, kvůli cesťákům nebudete muset vyplňovat hromadu tabulek, vše navíc klidně ve více měnách. Veškeré výdaje se navíc na konci měsíce automaticky sčítají dle kategorií.

Vymklo se to kontrole. Značka má chaos v modelech okolo pěti tisíc

Premium Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a...

Jím jednou denně a často mi stačí spát jen čtyři hodiny, říká kardiolog Neužil

Premium Mluví rychle, a i když sedí, máte pocit, že je v neustálém pohybu. Jinak by nejspíš nemohl stihnout to, co dělá. Petr...

Nejlepší Rozpočet Android Telefony 2021

Jusin Duino.

Aktualizace, 9/3/21: Hodnotili jsme naše doporučení a nahradili jsme Google pixel 4a 5G v Nejlepší telefon Android Fotoaparát telefon Sekce s novým a vylepšeným rozpočtovým vlajkou služby Google, Pixel 5a.

Co hledat v telefonu Android v roce 2021

Jak se technologie nadále vyvíjí, funkce, které byly jednou obeznámeny Vlajkové telefony od té doby stékaly do cenově dostupnějších alternativ. To nemohlo být žádné pravdivá, pokud jde o trh smartphone.

V tomto dni a věku, rozpočtové smartphony, zejména rozpočtové Android telefony, mají schopnost zvládnout základy velkého smartphonu, zatímco nevypouští váš bankovní účet. V závislosti na tom, od kterého výrobce si koupíte, můžete získat fantastický telefon za skvělou cenu. Stačí vědět, kde se podívat!

Samozřejmě, že zjištění, že perfektní řešení může být nudný proces s tolika různými androidovými možnostmi na trhu. To může být také matoucí, pokud si nejste jisti, na který procesor, RAM a skladovací kapacity, Fotoaparát Specs. , a Velikost baterie dávat pozor na.

To je místo, kde jsme přišli dovnitř. Tento seznam pokrývá řadu výrobců a cenových bodů, takže budete moci najít to, co potřebujete.

Motorola

Náš výběr pro nejlepší celkový telefon Android je The MOTO G PLAY (2021) . Za pod $ 200 nabízí toto zařízení dobře zaoblené zkušenosti s pěknou kombinací funkcí, designu a specifikace.

Ventilátory velkých obrazovek se budou líbit 60palcový displej 720p, navzdory nedostatku jasu na přímém slunečním světle. Je to LCD panel, ale Za tuto cenu , OLED obrazovky nejsou opravdu možné.

Pod kapotou Motorola Moto g hraje Snapdragon 460 a 3GB RAM. Tato kombinace se ukáže, že bude dostačující, když překlopíte prostřednictvím aplikací, dotýkáte se fotografií, přehrávání světelných her a většiny úkolů pro neformální uživatel telefonu. Moto g hra je také přichází s 32 GB interního skladu, který nemusí být dost pro každého. Naštěstí je k dispozici slot microSD, takže můžete své úložiště upgradovat podle potřeby.

Na zadní straně najdete 13mP fotoaparát spárovaný s teleobjektivem 2MP pro zlepšení fotografování zoomu. Fotografie pořízené s g play nebudou vyhodí vaše ponožky off, ale když ukládáte tyto peníze přes typické vlajkové lodi telefonu, nečekáte dokonalé obrázky. Bez ohledu na fotografie, které tyto zařízení produkuje, by mělo vypadat dost dobře Instagram a Snapchat. .

Tento telefon má také velkou baterii 5 000mAh, zadní-namontovaný otisk prstu, operační systém Android 10 a vodní odpuzující povlak, který by měl pomoci s lehkými šplouchá a výlety v dešti.

Ceněný u $ 170, Moto G Play je pevný telefon s některými kompromisy, že zatímco nevhodné, nebude pravděpodobně dealbreakers pro zájemce o navazovat na to.

Pokud jde o výdrž baterie, Motorola má jinou pevnou volbu pro levné: Moto G Power . Toto zařízení, za cenu kolem $ 250, nabízí 5,000mAh buňku spárované s účinnými specifikací, které umožňují, aby telefon poslední dva až tři dny na jedno nabití. Když přijde čas na dobití, tam je USB-C portu na spodní straně telefonu, který podporuje 15W rychlé nabíjení.

Motorola je schopen k dosažení tohoto cíle se osvědčil účinnému Snapdragon 662 procesoru. Řada Qualcomm Snapdragon 600 byla vždy známá pro poskytování neuvěřitelné rovnováhu mezi výkonem a energetickou efektivitou, a 662 uvnitř G Power se v ničem neliší.

Moto G Power také přichází s ostrou 6,6-palcový LCD displej 720p, až 4 GB paměti RAM a až 64 GB úložného prostoru. Najdete tři kamery na zadní straně s hlavním 48MP čočky, makro objektiv 2MP, a 2MP hloubky snímací čočky. Všechny tři kombinovaná vám může pomoci využít režim slušnou výšku a přiblížit fotografií, i když se věci mají tendenci se rozpadat v noci a při nahrávání videa, která hraničí na 1080p.

Celkově lze říci, Moto G Power je solidní volba pro každého, kdo chce největší vytrvalost, kterou mohou dostat ven z telefonu na rozpočet a zároveň stále dány k dispozici potřebné nástroje, které potřebují k plnění svých každodenních úkolů.

Justin Duino.

Pokud jde o nejlepší fotoaparáty na telefonech řady Pixel Google je vždy nahoře. . T pixel 5a má nejen skvělé kamery, ale to má velký cenovku stejně.

Za cenu 450 dolarů, pixel 5a vám dává přesné stejné kamery jako pixel $ 700 pixel 5. To znamená, že hlavní fotoaparát 12,2mP, širokoúhlý fotoaparát 16MP a 8MP front-obrácený fotoaparát. To vše přichází také s aplikací Google Top-Notch Camera Software.

Některé z těchto funkcí zahrnují skvělý režim Google, Noční zrak a astrofotography. Pěkná věc o zážitcích fotoaparátu Google není příliš komplikovaná. Každý, kdo může v podstatě bod a střílet, aby se dostal opravdu skvělé fotografie, připravené pro sociální média.

Dalšími důležitými specifikacemi zahrnují 6,34-palcový displej, procesor Snapdragon 765G, 6 GB RAM, 128 GB skladování a 5G podpora. Má odpor vody IP67, který není nejlepší, ale je to lepší než vůbec nic.

S pixelem 5a získáte jeden z nejlepších kamer, bez ohledu na cenu. Kromě toho získáte rychlé aktualizace softwaru, čistý software a snadný uživatelský zážitek.

S zvýšenou konkurencí v posledních několika letech v centrálním sektoru trhu smartphonu se Samsung ukázal, že může vstoupit do hry a přinést velké telefony za skvělé ceny. Pro náš pod 500 dolarů vyzvedneme, zdůrazňujeme Galaxy A52 5G. .

Jedním z nejnovějších v Samsung's Galaxy Série se může pochlubit design podobným dražším vlajkových lodí společnosti jako Galaxy S21. a Poznámka 20. . Má IP67 certifikace Pro odolnost proti prachu a vodě a dokonce dodává s švadlovým konektorem, raritou v dnešní době. Není třeba se pokazit s Bluetooth tady!

Galaxie A52 5G má velký 6,5 palce 1080p super amoled displej, který produkuje inkoustové černochy a dostane se dostatečně jasný na přímém slunečním světle. Telefon také přichází s 120Hz Obnovovací frekvence , dělat vše, co děláte na telefonu vypadat supermo.

Pod kapotou je procesor Snapdragon 750G a 6 GB RAM, což je víc než dost na to, aby se zabývaly každodenním úkolům. Získáte také 128 GB úložiště, 5G konektivity a Android 11. se čtyřmi roky garantovaných aktualizací zabezpečení.

Na zadní straně najdete quad-fotoaparát (to je v pořádku, čtyři fotoaparáty) schopné užívat solidní fotografie s dobrým kontrastem a spoustou nasycení. Hardwarové boje v nízkém světle a kvalitě videa by mohly být lepší, ale neměli byste mít celkově velké problémy. Mezitím může čelní kamera čelit příjemné selfies s dobrou ostrostí a jasností.

Pokud jde o Downsides jít, telefon je pokryta plastem, což je to lepší. Software je mezitím naložen bloatwarem, který může být obtěžování. Ale ve všech, Galaxy A52 5G kontroluje mnoho boxů a nabízí dobře zaoblený balíček za méně než 500 dolarů.

V rámci $ 300 se Samsung Galaxy A32 5G je stand-out smartphone se zaměřením na prémii je k dispozici za nižší cenu.

Funkce headlining je, samozřejmě, 5G Podpora . V dílčím $ 300 rozsah, 5G konektivita je vzácné, a Galaxy A32 dělá jméno pro sebe za to, že jedno z mála zařízení ve své cenové kategorii, aby jej podpořila. Nezapomínejme, že to podporuje pouze sub-6GHz (Spektrum 5G, která má nejširší dostupnost a nižší rychlost ve srovnání s mmWave), ale alespoň můžete získat v síti nicméně.

PŘÍBUZNÝ: Ne všechny 5G je roven: Millimeter Wave, Low-band, a Mid-band vysvětlil

Telefon je dodáván s MediaTek Dimensity 720 procesor a 4 GB RAM. K dispozici je 64 GB na palubě skladování se slotem pro microSD karty, a najdete obrovské 5,000mAh akumulátor dodávající energii do zařízení. Budete také najít si boční čtečku otisků prstů pro zabezpečení a odemknutí telefonu.

Na rozdíl od mnoha telefonů rozpočet android, Galaxy S32 5G podporuje Qi bezdrátové nabíjení. Tato vlajková loď funkce“Je těžké najít v této cenové kategorii.

Existuje několik oblastí, kde můžete sdělit na nízkou cenu nucené Samsung dělat nějaké kompromisy. Za prvé, rozlišení zobrazovací jednotky pouze 720p a používá TFT panel namísto LCD nebo OLED. To znamená, že obraz nebude odlepovat tak jasné, jak by se dalo očekávat. Přinejmenším je to dost velká na 6,5 ​​palce.

Mezitím, zatímco decentní v dobře osvětleném prostředí, na quad-kamera nastavení boje v mnoha jiných situacích rád spoře osvětlené místnosti a při pořizování portrétních snímků. MediaTek čipů Samsung obsahuje není nejlepší, ale opět se jedná o $ 279 telefon mluvíme. Oběti je třeba provést někde.

Když je vše řečeno a uděláno, opravdu nenajdete jinou rozpočtu telefon, který zahrnuje 5G to dobře zaoblené.

Pokud vše budete muset koupit nový telefon je 200 $, máme vás vztahuje. Telefon byste měli být při pohledu na je Oneplus nord n100. .

Ceněný u $ 180, N100 je jedním z nejnovějších nabídkách OnePlus’ ve svém mid-range Nord série. Společnost zapůsobil nás s kvalitou chytrých telefonů se může vařit až za tak nízké ceny, a N100 není výjimkou.

Přístroj Sports Big 6,52-palcový 720p displej s obnovovací frekvencí 90Hz (něco běžně nalezeného v mnohem dražších telefonech), snímače otisků otisků prstů a port USB-C. Uvnitř najdete procesor Snapdragon 460, který zvládne základní úkoly, jen když nebudete moci spustit zdroje-těžké aplikace a hry na něm. Také získáte 4 GB RAM a 64 GB úložiště.

Na zadní straně, OnePlus obsahuje nastavení trojité kamery na N100, které mohou fotografovat, které nebudou zapůsobit, ale jsou přinejmenším sdílené. Společnost také zahrnuje stereofonní reproduktory a Android 10 s slíbeným modernizací na Android 11. Pozoruhodně, že bude jediný hlavní modernizace N100 dostane, takže je lepší být v pořádku s nikdy dostat Android 12. To je relativně běžné mezi rozpočtovými telefony, ačkoli.

Telefon nepřijde s možností připojení k sítím 5G, postrádá odolnost proti vodě a specifikace nejsou zvláště působivé. Nicméně, za méně než 200 dolarů, Nord N100 je pevné zařízení, které nezanechává žádné základní funkce. To je nejlepší nabídnout základní zážitek smartphonu a bariéra pro vstup nemohlo být nižší.