Výhody předváděcích telefonů

Již jsme se v minulosti na našem Blogu zaměřovali na použité a předváděcí mobily, notebooky a další zařízení. Dnes se však podíváme na to, proč je lepší koupit předváděcí mobilní telefon oproti novému. V první řadě si řekněme, že jde především o cenu a kvaklitu produktu.

Výhody předváděcích telefonů tvký především v tom, že na nich ušetříte oproti novému až několik tisíc korun. U nás navíc dostanete oproti ostatním originální balení včetně originálního příslušenství. V některých případech může mít náhradní obal, ale i tak obdržíte kvalitní balení naší vlastní značky a díky tomu můžete bez obav věnovat zboží jako dárek. Další výhoda předváděcích telefonů oproti novému je řádně a pečlivě vyzkoušen po všech strankách a máte tak jistotu, že je telefon 100% funkční. Předváděcí telefony jsou převážně ve stavu nového bez známek použití byli jen rozbaleny a umístěny za výlohou či sloužili jako předváděcí produkty na konferenci při předvedení modelu na trh.

+ Zařízení je nepoužívané zákazníkem ve stavu nového + Někdy až o 40% levnější od nového + Originální nové příslušenství + Testované 100% funkční zařízení

Mobilní telefony z řady předváděcích jsou skutečně předváděcí. Na rozdíl od ostatních do telefonů nezasahujeme a neupravujeme je. Takový telefon už by nebyl předváděcí, ale repasovaný. Každý telefon pečlivě před tím než jej uvedeme do prodeje testujeme a kontrolujeme, tak se nemůže stát, že by špatný kus skončil u vás. Pokud narazíme na vadný kus telefonu automaticky jej zasíláme zpět dodavateli. Baterii u iPhonů garantujeme.

V naši nabídce naleznete předváděcí telefony všech značek APPLE, SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI. Na všechny tyto značky dáváme záruku od 12 do 24 měsíců. Samotnou záruku si na víc můžete přikoupit a to od 12 do 24 měsíců navíc.

Předváděcí telefony přímo od výrobců či distributorů, jak jsme si již psali na začátku jsou telefony, které byli například ve výloze a nebo byli při uvedení na trh krátce užívány jako prezentační např. na konferencích. Takovým telefonům se říká kromě předváděcích také "rozbalené" a nebo zánovní.

Pořízením předváděcího telefonu máte jistotu především 100% funkčnosti. U telefonů Apple Iphone zaručujeme minimální hodnotu baterie 84%, jelikož baterie je spotřební zboží, které zároveň jako vše ostatní má svou životnost a stárne i když se moc nepoužívá. Také v případě osobního odběru telefon si můžete před zaplacením sami zkontrolovat a rozhodnout se tak, zda se vám líbí či ne.

Otázky a odpovědi...

Když si objednám telefon, dostanu ho originálně zabalený ?

Ano telefon zašleme v originálním balení, popřípadě v našem značkovém balení s originálním novým příslušenstvím.

V jakém stavu bude telefon když si jej objednám ?

Telefon by v každém případě měl být na první pohled k nerozeznání od nového. Stav telefonu u předváděcího musí odpovídat 99-100%

Kdy mi telefon dorazí ?

Předváděcí telefony, pak tedy především iphony máme skladem a okamžitě připravené k osobnímu odběru či odeslání. Snažíme se sklad doplňovat o nejpopulárnějších zařízení, které jsou mezi zákazníky nejvíce žádané.

Lze uplatnit odpočet DPH u těchto telefonů ?

Bohužel v závislosti na zákoně a různých dodavatelů nejsme sto schopni zajistit možný odpočet DPH. U některých produktů to tedy lze a u některých nikoli. Avšak u všech těchto produktů je v popisu viditelně označeno, že lze/nelze odečíst DPH.

Je telefon nějak upravovaný nebo byl rozebíraný ?

NE ! Telefony nikdy nerozebíráme ani neopravujeme! Všechny telefony musí být v perfektním stavu a 100% funkční. Pokud tyto kritéria telefon nesplňuje automaticky ho odesíláme zpět a takový telefon prodávat našim zákazníkům odmítáme. Repasované telefony neprodáváme !

Jaká je záruka na tyto telefony ?

Záruka na tyto telefony je od 12 do 24 měsíců. Opět záleží jakou záruku nám dá výrobce či distributor ze zákona je tato záruka nejméně 12 měsíců pro koncového zákazníka.

Nejsou telefony použité ?

Telefony v kategorii předváděcí nejsou používané, jsou pouze prezentační či vystavené za výlohou nebo byli krátce užívány na konferencích či předváděcích akcí.